ASPI-4030S-360M-T
MFR.Part #
ASPI-4030S-360M-T
JLCPCB Part #
C6507417
Package
SMD,4x4mm
Description
1.05A 335mΩ 36uH 830mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS