ASPI-4020S-510M-T
MFR.Part #
ASPI-4020S-510M-T
JLCPCB Part #
C1333581
Package
SMD,4x4mm
Description
420mA 51uH 700mA 750mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS