ASPI-4020S-1R2N-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ASPI-4020S-1R2N-T
JLCPCB Part #
C1333587
Package
SMD,4x4mm
Description
1.2uH 2.15A 29mΩ 5.1A ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS