ASPI-5040S-3R3N-T
MFR.Part #
ASPI-5040S-3R3N-T
JLCPCB Part #
C3221601
Package
2020
Description
3.3A 3.3uH 3.8A 32mΩ ±30% 2020 Power Inductors ROHS