ASPI-4020HI-1R5M-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ASPI-4020HI-1R5M-T
JLCPCB Part #
C2046714
Package
SMD,4.2x4.4mm
Description
1.5uH 46mΩ 4A 6A ±20% SMD,4.2x4.4mm Power Inductors ROHS