ASPI-2515-1R0N-T2
MFR.Part #
ASPI-2515-1R0N-T2
JLCPCB Part #
C2046255
Package
1008
Description
1uH 2.2A 2.3A 49mΩ ±30% 1008 Power Inductors ROHS