AISC-1210HS-5R6K-T2
MFR.Part #
AISC-1210HS-5R6K-T2
JLCPCB Part #
C187088
Package
SMD,3.1x3.2mm
Description
10@100kHz 5.6uH 520mA 550mA 65MHz ±10% SMD,3.1x3.2mm Inductors (SMD) ROHS