ASPI-2410-220M-T2
MFR.Part #
ASPI-2410-220M-T2
JLCPCB Part #
C2049673
Package
SMD,2.4x2.4mm
Description
1.548Ω 22uH 400mA 450mA ±20% SMD,2.4x2.4mm Power Inductors ROHS