ASPI-2410-1R0M-T2
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ASPI-2410-1R0M-T2
JLCPCB Part #
C3222898
Package
SMD,2.4x2.4mm
Description
1.8A 1uH 2.05A 80mΩ ±20% SMD,2.4x2.4mm Power Inductors ROHS