ASPI-2010HC-100M-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ASPI-2010HC-100M-T
JLCPCB Part #
C1236513
Package
0806
Description
10uH 650mA 800mA 826mΩ ±20% 0806 Power Inductors ROHS