ASPI-1207S-821M-T
MFR.Part #
ASPI-1207S-821M-T
JLCPCB Part #
C7077686
Package
SMD,12x12mm
Description
1.64Ω 600mA 820uH ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS