ASPI-1207S-391M-T
MFR.Part #
ASPI-1207S-391M-T
JLCPCB Part #
C5589999
Package
SMD,12x12mm
Description
390uH 700mΩ 880mA ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS