ASPI-1207S-150M-T
MFR.Part #
ASPI-1207S-150M-T
JLCPCB Part #
C5555925
Package
SMD,12x12mm
Description
15uH 27mΩ 4.5A ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS