ASPI-0428S-3R3N-T
MFR.Part #
ASPI-0428S-3R3N-T
JLCPCB Part #
C3221309
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
1.57A 3.3uH 49.2mΩ ±30% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS