ASPI-0428S-561M-T
MFR.Part #
ASPI-0428S-561M-T
JLCPCB Part #
C3222038
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
130mA 5.46Ω 560uH ±20% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS