ASPI-0425-6R8M-T3
MFR.Part #
ASPI-0425-6R8M-T3
JLCPCB Part #
C3224067
Package
SMD,4x4mm
Description
1.2A 1.2A 6.8uH 70mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS