ASPI-0410FS-6R8M-T
MFR.Part #
ASPI-0410FS-6R8M-T
JLCPCB Part #
C2047757
Package
SMD,4x4mm
Description
300mΩ 6.8uH 740mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS