AB-24.000MHZ-B2
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
AB-24.000MHZ-B2
JLCPCB Part #
C568375
Package
HC-49U
Description
-20℃~+70℃ 18pF 24MHz 25Ω ±100ppm ±20ppm HC-49U Crystals ROHS