ASPI-0410FS-4R7M-T
MFR.Part #
ASPI-0410FS-4R7M-T
JLCPCB Part #
C1332458
Package
SMD,4x4mm
Description
210mΩ 4.7uH 900mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS