ASPI-1306T-1R0M-T
MFR.Part #
ASPI-1306T-1R0M-T
JLCPCB Part #
C187402
Package
SMD,18.5x15.2mm
Description
1uH 20A 8.6A 9mΩ ±20% SMD,18.5x15.2mm Power Inductors ROHS