ASPI-0410FS-470M-T
MFR.Part #
ASPI-0410FS-470M-T
JLCPCB Part #
C3221703
Package
SMD,4x4mm
Description
1.81Ω 240mA 47uH ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS