ASPI-0410FS-330M-T
MFR.Part #
ASPI-0410FS-330M-T
JLCPCB Part #
C3224701
Package
SMD,4x4mm
Description
1.54Ω 280mA 33uH ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS