ASPI-0628-6R0M-T1
MFR.Part #
ASPI-0628-6R0M-T1
JLCPCB Part #
C6747653
Package
0628
Description
2.5A 2.5A 40mΩ 6uH ±20% 0628 Power Inductors ROHS