ASPI-0403S-330M-T
MFR.Part #
ASPI-0403S-330M-T
JLCPCB Part #
C1330823
Package
SMD,4.5x6.6mm
Description
190mΩ 33uH 600mA ±20% SMD,4.5x6.6mm Power Inductors ROHS