ASPI-0403S-150M-T
MFR.Part #
ASPI-0403S-150M-T
JLCPCB Part #
C1334366
Package
SMD,4.5x6.6mm
Description
15A 15uH 90mΩ ±20% SMD,4.5x6.6mm Power Inductors ROHS