ASPI-0315S-391M-T
MFR.Part #
ASPI-0315S-391M-T
JLCPCB Part #
C6862661
Package
SMD,3.7x3.7mm
Description
390uH 6.5Ω 96mA ±20% SMD,3.7x3.7mm Power Inductors ROHS