ASPI-0309-100M-T4
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ASPI-0309-100M-T4
JLCPCB Part #
C6127167
Package
1212
Description
10uH 430mA 640mΩ ±20% 1212 Power Inductors ROHS