ASMPH-0805-3R3M-T
MFR.Part #
ASMPH-0805-3R3M-T
JLCPCB Part #
C2044308
Package
0805
Description
200mΩ 3.3uH 30MHz 350mA 350mA ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS