ASMPH-0603-1R0M-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ASMPH-0603-1R0M-T
JLCPCB Part #
C2041316
Package
0603
Description
125MHz 1A 1uH 200mΩ 800mA Multilayer inductor ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS