AMXLA-Q6030-6R8M-T
MFR.Part #
AMXLA-Q6030-6R8M-T
JLCPCB Part #
C3223497
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
5.5A 50mΩ 5A 6.8uH AEC-Q200 ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS