SMMS0630A-2R2M
MFR.Part #
SMMS0630A-2R2M
JLCPCB Part #
C47117475
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
11.5A 16.5mΩ 2.2uH 9.64A Molded Inductor ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS