AMXLA-Q1040-330M-T
MFR.Part #
AMXLA-Q1040-330M-T
JLCPCB Part #
C3224436
Package
SMD,11x10mm
Description
117.7mΩ 33uH 4.2A 4.5A AEC-Q200 ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS