AMPLA7050Q-1R2MT
MFR.Part #
AMPLA7050Q-1R2MT
JLCPCB Part #
C3224159
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
1.2uH 14A 18A 7.5mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS