AMPLA7030Q-1R2MT
MFR.Part #
AMPLA7030Q-1R2MT
JLCPCB Part #
C3222699
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
1.2uH 10A 12mΩ 20A AEC-Q200 ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS