AMPLA5030S-1R2MT
MFR.Part #
AMPLA5030S-1R2MT
JLCPCB Part #
C3224061
Package
2220
Description
1.2uH 11A 16mΩ 6.5A ±20% 2220 Power Inductors ROHS