ASPI-4030S-4R3M-T
MFR.Part #
ASPI-4030S-4R3M-T
JLCPCB Part #
C1333869
Package
SMD,4x4mm
Description
2.1A 2.95A 4.3uH 55mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS