AMPLA1306S-1R8MT
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
AMPLA1306S-1R8MT
JLCPCB Part #
C1870592
Package
SMD,12.5x13.5mm
Description
1.8uH 24A 40A 4mΩ ±20% SMD,12.5x13.5mm Power Inductors ROHS