ABLJO-V-125.000MHZ
MFR.Part #
ABLJO-V-125.000MHZ
JLCPCB Part #
C1687968
Package
SMD-6P,14.3x8.7mm
Description
-40℃~+85℃ 125MHz 3.3V 30mA LVCMOS ±45ppm SMD-6P,14.3x8.7mm Voltage-Controlled Crystal Oscillators (VCXOs) ROHS