AMDLA3010Q-1R0MT
MFR.Part #
AMDLA3010Q-1R0MT
JLCPCB Part #
C1880515
Package
SMD,3x3.4mm
Description
1uH 2.8A 48mΩ 5A AEC-Q200 ±20% SMD,3x3.4mm Power Inductors ROHS