AMDLA1707Q-100MT
MFR.Part #
AMDLA1707Q-100MT
JLCPCB Part #
C1880634
Package
SMD,16.9x17.8mm
Description
10.6mΩ 10uH 21A 22A AEC-Q200 ±20% SMD,16.9x17.8mm Power Inductors ROHS