AISM-1210-8R2K-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
AISM-1210-8R2K-T
JLCPCB Part #
C2049613
Package
1210
Description
170mA 2Ω 8.2uH ±10% 1210 Power Inductors ROHS