AISC-0603HP-39NJ-T
MFR.Part #
AISC-0603HP-39NJ-T
JLCPCB Part #
C2049319
Package
SMD,1.1x1.8mm
Description
180mΩ 39nH 680mA ±5% SMD,1.1x1.8mm Power Inductors ROHS