AISC-1210HS-270K-T2
MFR.Part #
AISC-1210HS-270K-T2
JLCPCB Part #
C187096
Package
SMD,3.2x3.1mm
Description
10@100kHz 250mA 25MHz 27uH 280mA ±10% SMD,3.2x3.1mm Inductors (SMD) ROHS