AISC-1008-3R9G-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
AISC-1008-3R9G-T
JLCPCB Part #
C187014
Package
SMD,2.9x2.8mm
Description
17@25MHz 260mA 3.6Ω 3.9uH 60MHz Wire-wound chip inductor ±2% SMD,2.9x2.8mm Inductors (SMD) ROHS