AISC-0603HP-22NJ-T
MFR.Part #
AISC-0603HP-22NJ-T
JLCPCB Part #
C2049164
Package
SMD,1.1x1.8mm
Description
120mΩ 22nH 950mA ±5% SMD,1.1x1.8mm Power Inductors ROHS