AISC-0805HQ-10NJ-T
MFR.Part #
AISC-0805HQ-10NJ-T
JLCPCB Part #
C2046215
Package
SMD,1.7x2.3mm
Description
1.6A 10nH 3GHz 80@1000MHz ±5% SMD,1.7x2.3mm Inductors (SMD) ROHS