AISC-0603-R010G-T
MFR.Part #
AISC-0603-R010G-T
JLCPCB Part #
C186844
Package
SMD,1.8x1.1mm
Description
10nH 130mΩ 600mA Unshielded Inductor ±2% SMD,1.8x1.1mm Power Inductors ROHS