AISC-0603-R0082J-T
MFR.Part #
AISC-0603-R0082J-T
JLCPCB Part #
C186880
Package
SMD,1.8x1.1mm
Description
700mA 8.2nH 95mΩ Unshielded Inductor ±5% SMD,1.8x1.1mm Power Inductors ROHS