AISC-0603HP-91NJ-T
MFR.Part #
AISC-0603HP-91NJ-T
JLCPCB Part #
C5561302
Package
SMD,1.8x1.1mm
Description
420mΩ 550mA 91nH ±5% SMD,1.8x1.1mm Power Inductors ROHS