AIML-0805-470K-T
MFR.Part #
AIML-0805-470K-T
JLCPCB Part #
C1333098
Package
0805
Description
1MHz 25@1MHz 3Ω 47uH 4mA ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS